Zápisy budou probíhat elektronicky od 2. 5. 2024 od 6.00 hodin do 16. 5. 2024 do 23.59 hodin. Zárove… více informací
Zavřít
Zpět

Pastelky rozdávají radost

Zpět na seznam článků

Dnes jsme byly navštívit babičky a dědečky v Penzionu pro seniory ve Wolkerově ulici. Babičky a dědečkové nás uvítali hodně vřele. Bylo vidět jakou mají radost, že se na ně přišel někdo podívat. Společně s SDH Most oddílem Káčat jsme si připravili pro obyvatele krásný program, kdy Pastelky přinesly do penzionu jaro básničkami, písničkou, hodovačkou babiček, ale i holčiček z naší třídy. SDH nám zazpíval, pověděli o tom, co se učí na tomto kroužku a co je pro seniory důležité si pamatovat. Babičkám a dědečkům děti přinesly vlastnoručně dělaná přáníčka pro radost a SDH oddíl Káčat potěšil malým dárečkem. Děti dostaly od obyvatelů penzionu perníčky, které byly během několika vteřin pryč. Nakonec krásného dopoledne jsme si popřáli krásné Velikonoce a těšíme se na další spolupráci.


GalerieJaro ťuká na vrátka, narodí se mláďátka

Pátek, 19.04.2024

Na jaře, na jaře, čáp jede v kočáře, hej hopy, hej hopy, hej hopy hop. Čáp veze sluníčko, točí se kolečko, hej hopy, hej hopy, hej hopy hop.

Více informací

Kravička Betynka

Středa, 17.04.2024

Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? Pastelky se učí nejen, jak si zvířátka povídají, ale tento týden si děti vyrobily i kravičku Betynku a dokonce ji podojily.

Více informací

Návštěva Super ZOO

Středa, 17.04.2024

Tohle byla Super návštěva v SUPER ZOO. Podívejte se, jaká zvířátka jsme viděli. Někteří z nás překonávali svůj strach a dokázali si sáhnout i na zvířátka, která nejsou na pohled příjemná. Za statečno…

Více informací

Focení v MŠ

Středa, 17.04.2024

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací