Zápisy budou probíhat elektronicky od 2. 5. 2024 od 6.00 hodin do 16. 5. 2024 do 23.59 hodin. Zárove… více informací
Zavřít
Zpět

O třídě

Vítejte ve třídě u Pastelek. V tomto školním roce 2023/2024 je ve třídě zapsáno celkem 25 dětí. Jsme smíšená třída pro děti ve věku od 4 do 7 let. Děti se věnují činnostem a aktivitám, které přispívají k rozvoji jejich osobnosti - rozumové, smyslové, výtvarné, pracovní, pohybové apod. Dětem, které se připravují na bezproblémový vstup do ZŠ je poskytována individuální péče.

Rozvíjíme u dětí především samostatnost, spolupráci, ohleduplnost a zdravé sebevědomí.

Podporujeme tvořivost, poznávání přírody, čtenářskou a matematickou gramotnost. Tento rok se zaměříme na turistiku, polytechnickou výchovu a zážitkové učení. Zaměříme se také na rozvoj grafomotoriky, která nám ulehčí nácvik psaní později na ZŠ. Budeme pořádat výlety do přírody. Navštívíme divadlo, muzeum, knihovnu a základní školy. Nás navštíví paní z městské policie, která nás bude učit prevenci rizikového chování. A také nás každý měsíc bude navštěvovat paní logopedka, která nám bude pomáhat s rozvojem řečových schopností a dovedností. 

Vaše děti vzdělávají: Bc.Soňa Holubová a Šárka Lau
Paní asistentka: Marie Trebulová

Těšíme se na spolupráci s Vámi. 


Pohádkový dětský den

Pohádkový dětský den Srdečně Vás zveme na odpoledne plné soutěží a zážitků 4.června 2024 od 15:30 - 17:30 hodin Program:  15:30 Slavnostní zahájení15:40 Vystoupení dětí z MŠ Lidická15:50 Pohádko…

Více informací

ČARODĚJNICE U BERUŠEK

Nejsem žádná krasavice,na nose mám bradavice.Straším mámy, straším děti,skvěle létám na koštěti.Na nose mám bradavici,stará jsem snad stovky let.S černou kočkou na rameni,mračím se na celý svět.

Více informací

Berušky slaví Den Země

Naše Země Naše Země ta se točí,i když nemá nožičky,zvesela si neposkočí,shodila by hvězdičky. Po vesmíru tiše pluje,s Merkurem si promluví,Venuše jí pozdravuje,o Zemi už každý ví.

Více informací

Terezka slaví narozeniny

Dnes jsme společně oslavili narozenini naší kamarádky Terezky, nejdříve jsme jí všichni popřáli krásný narozeninový den. Terezce jsme zazpívali její oblíbené písničky a nakonec jsme si i zatančili.

Více informací