Zápisy budou probíhat elektronicky od 2. 5. 2024 od 6.00 hodin do 16. 5. 2024 do 23.59 hodin. Zárove… více informací
Zavřít
Zpět

O třídě

Vítáme Vás u Sluníček,

naše třída o počtu 21 dětí se v tomto školním roce 2023/2024 skládá z dětí ve věku od 4 do 6 let. Všichni jsme tu kamarádi, kteří společně trávený čas využijí k všestrannému rozvoji osobnosti. Hlavně se zaměříme na podporu řeči a pohybu. Pravidelně budeme navštěvovat sportovní halu, kde budou probíhat sportovní hry, a také budeme navštěvovat Baník Most a zahrajeme si fotbal. Ve školce budeme hodně mluvit, kreslit, cvičit, ale hlavně si hodně hrát - zkrátka si užívat, abychom měli na co vzpomínat. 

Věříme, že společně s rodiči dokážeme dětičkám dát do života skvělý základ. 

Vaše děti vzdělávají: Jitka Vavřincová 

                                      Drahoslava Janečková - zástupkyně ředitele

Paní asistentka: Ivana Rybáček, Adéla Komorous


Pohádkový dětský den

Pohádkový dětský den Srdečně Vás zveme na odpoledne plné soutěží a zážitků 4.června 2024 od 15:30 - 17:30 hodin Program:  15:30 Slavnostní zahájení15:40 Vystoupení dětí z MŠ Lidická15:50 Pohádko…

Více informací

ČARODĚJNICE U BERUŠEK

Nejsem žádná krasavice,na nose mám bradavice.Straším mámy, straším děti,skvěle létám na koštěti.Na nose mám bradavici,stará jsem snad stovky let.S černou kočkou na rameni,mračím se na celý svět.

Více informací

Berušky slaví Den Země

Naše Země Naše Země ta se točí,i když nemá nožičky,zvesela si neposkočí,shodila by hvězdičky. Po vesmíru tiše pluje,s Merkurem si promluví,Venuše jí pozdravuje,o Zemi už každý ví.

Více informací

Terezka slaví narozeniny

Dnes jsme společně oslavili narozenini naší kamarádky Terezky, nejdříve jsme jí všichni popřáli krásný narozeninový den. Terezce jsme zazpívali její oblíbené písničky a nakonec jsme si i zatančili.

Více informací