Zobrazit podkategorie
Zpět
Včeličky hráli divadlo "O veliké řepě"
Zpět na seznam článků
Děti se nejprve s řepou seznámily. Řepu ochutnaly, tiskali s ní, malovaly šťávou z řepy. Na závěr postavily záhonek a zahrály divadlo "O veliké řepě" pro ostatní kamarády.
Galerie
Další články
Včeličky v divadle
Neděle, 24.05.2026Děti měly možnost prožít dvě krásná divadelní dopoledne. Navštívili jsme Divadlo rozmanitostí v Mostě, kde děti zaujala nejen samotná pohádka, ale také atmosféra divadelního prostředí. Děti pozorně sl…
Více informacíJaro, Velikonoce, výstavy a seznamování se se zvířátky u Včeliček
Neděle, 24.05.2026Jaro k nám dorazilo v plné kráse a děti si ho užívaly všemi smysly. V průběhu posledních týdnů jsme se věnovali jarním tématům, velikonočním tradicím i společným akcím, které dětem přinesly spoustu zá…
Více informací