Zápisy budou probíhat elektronicky od 2. 5. 2024 od 6.00 hodin do 16. 5. 2024 do 23.59 hodin. Zárove… více informací
Zavřít
Zpět

Mezinárodní den žen v MŠ

Zpět na seznam článků

I když máme spoustu kamarádů na jarních prázdninách, nezapomněli jsme si připomenout dnešní významný den. Všechno nejlepší k MDŽ. Vysvětlili jsme si, co to MDŽ je, jak ho slavíme a co můžeme dát jako dárek. Jeden takový dáreček si Berušky, Sluníčka a Pastelky pro své blízké vyrobily. Děti si vyrobily krásná přáníčka, aby mohly potěšit ty nejdražší. Nejprve vytvarovanou roličkou od toaletního papíru získaly srdíčka, nalepily si text s přáním a nakreslily obrázek dle své fantazie. Zaměstnance MŠ jsme obdarovaly kytičkou a čokoládkou.

Hezký Mezinárodní den žen! ♥️❤️♥️


GaleriePohádkový dětský den

Pohádkový dětský den Srdečně Vás zveme na odpoledne plné soutěží a zážitků 4.června 2024 od 15:30 - 17:30 hodin Program:  15:30 Slavnostní zahájení15:40 Vystoupení dětí z MŠ Lidická15:50 Pohádko…

Více informací

ČARODĚJNICE U BERUŠEK

Nejsem žádná krasavice,na nose mám bradavice.Straším mámy, straším děti,skvěle létám na koštěti.Na nose mám bradavici,stará jsem snad stovky let.S černou kočkou na rameni,mračím se na celý svět.

Více informací

Berušky slaví Den Země

Naše Země Naše Země ta se točí,i když nemá nožičky,zvesela si neposkočí,shodila by hvězdičky. Po vesmíru tiše pluje,s Merkurem si promluví,Venuše jí pozdravuje,o Zemi už každý ví.

Více informací

Terezka slaví narozeniny

Dnes jsme společně oslavili narozenini naší kamarádky Terezky, nejdříve jsme jí všichni popřáli krásný narozeninový den. Terezce jsme zazpívali její oblíbené písničky a nakonec jsme si i zatančili.

Více informací